24H/365
Rezervační formulář
Rezervační formulář
Objednávka parkingu
příjmení a jméno: *
datum příjezdu a odjezdu: *
čas příjezdu na parkoviště: *
čas odjezdu z parkoviště: *
Počet dospělých: *
Počet dětí (věk): *
značka vozu: *
SPZ: *
mobil: *
email: *
Hlavní \ SLEVY

Slevy

 

Speciální nabídka pro firmy a často létající

Jsme si vědomi, že zejména u často létajících zákazníků a firem hraje důležitou roli úspora administrativy a snížení nákladů. Proto jsme službu AVIA PARKING dále zdokonalili i pro tuto cílovou skupinu. Nad rámec standardní nabídky jsme připravili tyto výhody:

Rychlejší vjezd a výjezd, žádné zdržování registrujícím veškeré vaše vjezdy a výjezdy z parkoviště.

Odložená splatnost a úhrada souhrnnou měsíční fakturou s přiloženým podrobným výpisem všech Vašich parkovacích časů.

Další snížení ceny – zpětný bonus podle míry využití parkování za uplynulý rok.

Jsme Vám k dispozici pro podrobnější informace o našich službách – rádi Vás navštívíme, abychom podle specifických potřeb připravili nabídku na míru pro Vaši společnost.

Neváhejte a kontaktujte nás +(420)776-600-680

 

Nabídka pro cestovní agentury a kanceláře

Dovolujeme si Vám nabídnout možnost spolupráce na bázi provizního a přímého prodeje našich parkovacích služeb, hlídaného parkoviště u letiště Praha - AVIA PARKING.

Rozšiřte své portfolio služeb a nabízejte parkování na letišti Praha jako součást vašich produktů. Parkování na Letišti Václava Havla Praha Vaši zákazníci nadmíru ocení - nebudou dále sami nuceni vyhledávat způsob dopravy na letiště, složitě tahat zavazadla hromadnou dopravou apod. Na základě Vaší podpory zaparkují za zvýhodněné ceny na našem bezpečném parkovišti u pražského letiště. AVIA PARKING je profesionální služba, kterou Vaši zákazníci velmi ocení.

Nabízíme snadné řešení - online rezervace parkování a platba, garanci parkovacího místa, okamžité transfery k terminálům a zpět, žádné tahání zavazadel - pohodlný přesun, atd.
Rádi Vám poskytneme veškeré informace podrobně, připravíme nabídku podle Vámi specifikovaných potřeb. Neváhejte nás kontaktovat.

RECENZE
Dobrý den. Perfektní servis. Doporučuji!!!
Dobrý den. Perfektní cena. Doporučuji!!!
Dobrý den. Byl jsem velice spokojený. Příště určitě budu parkovat u vás.