24H/365
Rezervační formulář
Rezervační formulář
Objednávka parkingu
příjmení a jméno: *
datum příjezdu a odjezdu: *
čas příjezdu na parkoviště: *
čas odjezdu z parkoviště: *
Počet dospělých: *
Počet dětí (věk): *
značka vozu: *
SPZ: *
mobil: *
email: *
Hlavní \ AVIA PARKING

AVIA PARKING


 

AVIA PARKING

Parkoviště u letiště Praha - parkujte výhodně!

Nabízíme našim zákazníkům následujicí výhody:

  • Jsme AVIA PARKING a proto nabízíme fajnové ceny již od 40 CZK za den
  • Nabízíme parkování - pouhých 7 minut od terminálů letiště
  • Jsme tu pro Vás NONSTOP
  • Transfery z parkoviště na letiště a zpět jsou poskytovány ZDARMA
  • Přeprava probíha v pohodlí vozu FORD TRANSIT
  • Nabízíme MNOHO střežených parkovacích míst
  • Nechte si u nás zabalit zavazadla do PVC fólie od 120 Kč pro bezpečnost vašich zavazadel na cestách

Vyrážíte na služební cestu?
Vybrali jste si krásnou dovolenou u moře s plnou penzí?


     Tak gratulujeme, protože první část cestovního maratónu máte za sebou. Nyní na vás čeká problém číslo dvě – jak se dopravit na letiště a kde zaparkovat.
     Parkování u letiště v Praze (dříve Ruzyně, nyní Václava Havla) patří k častým a horkým problémům každého pasažéra, který potřebuje odletět do zahraničí. Není ani tak problém v zajištění parkovacího místa, jako v jeho ceně.
     Hodina parkovného na klasickém parkovišti u letiště dokáže pořádně provětrat peněženku, a pokud byste zde vůz nechaly po celý termín vaší dovolené či služební cesty, pak by to byl doslova finanční fičák.
     Přesto ne vždy musí být parkování u letiště noční můrou. Pokud využije služeb parkoviště AVIA PARKING, nemusíte se strachovat nejen o váš vůz, ale ani o vaši peněženku (CENIK AVIA PARKING).

Jak jednoduše zaparkovat na AVIA PARKINGu?


Po příjezdu na naš parking zkontaktujte pracovníky AVIA PARKINGu a dle jejich pokynů zaparkujte na uvedeném parkovacím místě. Poté obdržíte formulář o převzetí vašeho vozu a společně se zavazadly a ostatními pasažéry se přesunete do našeho 8 místného transportního vozidla, které vás bezpečně a rychle dopraví na letiště Václava Havla (Ruzyně).

Jak se dostat na parking Praha po příletu na letiště?

    AVIA PARKING vše zajistí. Pokud vás trápí otázka, jak se po příletu na letiště dostanete k vašemu vozu, pak jsou vaše chmury zcela zbytečné. S AVIA PARKING není ani otázka dopravy z letiště na parkoviště žádný problém. Po příletu na letiště Václava Havla a po převzetí zavazadel kontaktujte pracovníky AVIA PARINGu telefonicky +(420)777-858-503 INFOLINKA 9.00-19.00
+(420)776-600-680 ODVOZ Z (NA) LETISTE NONSTOP


    Pracovníci AVIA PARKINGu vás i vaše zavazadla vyzvednou do 15ti minut na uvedeném místě a odvezou vás až k vašemu vozu. Čekací doba je skutečně minimální, navíc v případě zpoždění letadla nemusí vaši příbuzní a známí čekat hodiny v letištní hale a zbytečně platit předražené parkovné. Na parkovišti si pak stačí váš vůz vyzvednout a vrátit se zpět domů.

    Parkování u letiště Ruzyně nemusí být žádný problém, když víte, jak na to. Spolehněte se na náš špičkový servis a přesvědčte se sami, že nabízíme skutečně SUPER SLUŽBY, které ve vás vyvolají spokojenost a důvěru. Parking je non-stop, oplocený ze všech stran a pokrytý kamerovým systémem. Využijte našich super služeb parkoviště! Kontaktuje nás ještě dnes

   AVIA PARKING u letiště se nachází blíko letiště (pouhé 8 minut jízdy automobilem). Parkoviště je určené opravdu pro každého. Využijte nejlepšich parkovacích služeb AVIA PARKING a přesvědčte se, že AVIA Parking, je to pravé řešení pro vaše letecké cestování mimo Českou republiku.

   Areál AVIA PARKING z letadla

 

Prohlašuje, že poskytuje pronájem části pozemku o výměru 25m2 zákazníkům (dále jen podnájemci).
A uzavírají PODNÁJEMNÍ SMLOUVU na dobu podnájmu. Smlouva se podepisuje na místě.

podnajemni-smlouva_pro_zakazniky Bustehrad

 

RECENZE
Dobrý den. Perfektní servis. Doporučuji!!!
Dobrý den. Perfektní cena. Doporučuji!!!
Dobrý den. Byl jsem velice spokojený. Příště určitě budu parkovat u vás.